Kwiaciarnia Sopot

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Sopot

Poczta Kwiatowa ® - Sopot - Załącz do bukietu kwiatów życzenia, które zamieścimy na bilecie i spraw bliskim niespodziankę. Poczta Kwiatowa ® dostarczy więcej niż kwiaty - dostarczy radość obdarowanemu.

Sopot to jedno z najsłynniejszych miejsc, gdzie Polacy spędzają wakacje. To miasto słynące z wielu wydarzeń kulturalnych i wyjątkowej atmosfery.

Kalie od lat były kojarzone z tematyką pogrzebową. Nasze babcie przekazywały przesądy, które mówiły, że te rośliny źle wróżą i przynoszą nieszczęście na przykład młodej parze. Dlaczego Kalie uznawano za nostalgiczne kwiaty, które są częstym elementem wiązanek pogrzebowych? Biała Kalia – to kwiat symbolizujący podziw. W kontekście pogrzebowym może oznaczać właśnie szacunek oddawany osobie zmarłej. Oprócz symboliki, Kalia to także wytrzymały kwiat, który długo i okazale prezentuje się w wiązankach i bukietach. Znaczenie kwiatów zmienia się jednak na przestrzeni lat, dlatego w dzisiejszych czasach przesądy na temat rodzaju kwiatów traktować można niekiedy z przymrużeniem oka.

Poczta Kwiatowa ® - Sopot - Szybka dostawa, najwyższa jakość usług - z tego słyniemy na całym świecie.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: