Kwiaciarnia Słubice

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Słubice

Poczta Kwiatowa ® - Słubice - W swojej ofercie ma piękne i świeże kwiaty. Dostarczone za naszym pośrednictwem, będą na pewno wielką niespodzianką. Zapraszamy do odwiedzenia partnerskich kwiaciarni oznaczonych logo Poczty Kwiatowej ®.

Słubice położone są przy granicy z Niemcami nad rzeką Odrą. Jest to miasto wielu atrakcji turystycznych: zabytki architektury, ścieżka rowerowa na Promenadzie Nadodrzańskiej, szlaki, oraz rezerwat przyrody.

Goździk należy do chętnie wręczanych i otrzymywanych kwiatów. Jest jednym z uniwersalnych symboli. Do różnych kolorów tego kwiatu przypisano osobne znaczenie, które często jest w stanie wyrazić znacznie więcej, niż jakiekolwiek słowa. Czerwony Goździk odzwierciedla najszczersze podziękowania i wdzięczność. Biały staje się wyrazem odwagi i dzielności. Z kolei różowy kolor płatków przeznaczony jest dla osób, które chcą wyrazić tęsknotę i powiedzieć “czekaj na mnie”.

Poczta Kwiatowa ® - Słubice - Dostarczamy przesyłki w całej Polsce i za granicą. Najwyższa jakość usług pod wskazany adres.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: