Kwiaciarnia Sławno

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Sławno

Poczta Kwiatowa ® -Sławno- Każdy bukiet ułożony jest przez współpracujących z nami mistrzów florystyki jest arcydziełem. Poczta Kwiatowa ® ma pomysł na idealny prezent, który spodoba się Twoim bliskim.

Sławno położone jest na Pobrzeżu Koszalińskim, pomiędzy rzeką Wieprzą, a strugą Moszczenicą. Jego mieszkańcy mają około 20 km do Morza Bałtyckiego. Cały obszar Starego Miasta Sławna należy do rejestru zabytków, do ciekawszych należą: gotycki kościół pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny z XIV wieku.

Maciejka to roślina, która ceniona jest przede wszystkim ze względu na swój wyjątkowy zapach. Jest popularnym elementem ogrodów w stylu rustykalnym, tarasów i balkonów. Maciejka jest jednym z około 30 gatunków rodzaju Matthiola. Mimo, że Maciejka jest dość odporną rośliną, to jednak może zdarzyć się choroba lub mogą zaatakować ją szkodniki. Zagrozić jej mogą przede wszystkim pchełki i mszyce. Na początek warto wypróbować domowe sposob m.in. oprysk z wywaru z cebuli, czy mniszka lekarskiego.

Poczta Kwiatowa ® - Sławno - Podaruj prezent, kwiaty w najlepszej odsłonie. Udowodnij, że pamiętasz. Zamów uczucia w kwitnącym stanie już dziś. Zapraszamy do oferty Poczta Kwiatowa ®

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: