Kwiaciarnia Sława

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Sława

Poczta Kwiatowa ® - Sława - Kwiaciarnie w Sławie obsługują każdego z prawie 4 tysięcy mieszkańców. Florystki, które w nich pracują tworzą piękne bukiety kwiatów, które na pewno spodobają się nawet najbardziej wymagającym klientom. Zajrzyj do oferty Poczty Kwiatowej ®

Sława - miasto w powiecie wschowskim, położone na Pojezierzu Leszczyńskim, nad Jeziorem Sławskim. Nazwa miasta pochodzi od jeziora, ponieważ w języku staropolskim "slava" oznaczała rzekę. Sława to wyraz spotykany jedynie u narodów słowiańskich, a jej korzenie są przedchrześcijańskie. Sława podzielona jest na dwie części: miejską i wypoczynkową, w której znajduje się plaża, ośrodki wypoczynkowe oraz pole namiotowe.

Kozłek lekarski, potocznie zwanego walerianą to roślina znana od wieków. Sięga czasów starożytnych, gdzie pisali o jego właściwościach Dioskorydes i Hipokrates. Łacińską nazwę Kozłka można przetłumaczyć jako "dobrze się miewać, dobrze się czuć". Kozłek lekarski w naturze występuje w miejscach wilgotnych i zacienionych. Z kolei do przemysłu farmaceutycznego tworzone są plantacje. Kozłek jest dość charakterystyczną rośliną, z kłącza wyrastają łodygi,a z nich liście. Kwiaty tej rośliny są biało-różowego lub jasno-fioletowego.

Poczta Kwiatowa ® - Sława - Nasi floryści śledzą trendy, dlatego bukiet dla naszych Klientów są wyjątkowe, eleganckie i pełne uroku. Zapraszamy do partnerskich kwiaciarni oznaczonych logiem Poczta Kwiatowa ®.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: