Kwiaciarnia Skwierzyna

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Skwierzyna

Poczta Kwiatowa ® - Skwierzyna - Dostawa kwiatów najwyższej jakości,profesjonalna obsługa i krótki czas dostarczenia sprawiają, że Poczta Kwiatowa ® to lider na polskim rynku florystycznym.

Skwierzyna to miasto położone w zachodniej Polsce, na terenie województwa lubuskiego. Miejscowość powstała już w XII wieku. Historia miasta jest bardzo bogata. W przeszłości wybuchało tutaj wiele pożarów, które doszczętnie zniszczyły zabudowę miasta. Na listę zabytków wpisane są m.in.: kościół parafialny pod wezwaniem św. Mikołaja, obraz Matki Bożej Klewańskiej, XVII-wieczna, srebrna trumna z relikwiami św. Bonifacego Męczennika.

Gorzknik kanadyjski ma zastosowanie w lecznictwie. M.in. pomaga podczas nieżytu górnych dróg oddechowych, działa wykrztuśnie i przeciwkaszlowo, a także działa ściągająco i tonizująco na błony śluzowe. Z kolei napar z tej rośliny można pić w przypadku niestrawności, reguluje on przemianę materii i wytwarzanie żółci. Dawniej Indianie uważali, że ta roślina działa na wszystko. Obecnie popularnym zastosowaniem jest także leczenie opryszczki wargowej oraz łagodzenia półpaśca.

Poczta Kwiatowa ® - Skwierzyna - Każdy kwiat niesie przesłanie. Jest symbolem. Podaruj uczucia zapisane w kwiatach. Zamów bukiety z Poczty Kwiatowej ®.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: