Kwiaciarnia Skawina

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Skawina

Poczta Kwiatowa ® - Skawina - Podaruj to co najpiękniejsze, czyli bukiety, które znajdziesz w kwiaciarniach oznaczonych logiem Poczta Kwiatowa ®. Kwiaty to z pewnością prezent, który zadowoli każdego.

Skawina to malownicza miejscowość położona w zachodniej części województwa małopolskiego, nad rzeką Skawinką. Wszystkie osoby zainteresowane folklorem skawińskim powinny zapoznać się z dziełem Oskara Kolberga „ Lud”. Także w Muzeum Etnograficznym w Krakowie można zobaczyć antyki – różne meble np. piękne, malowane skrzynie.

Stokrotki pełne uroku i subtelności zwiastuny wiosny. Ze względu na porę kwitnienia i swoją delikatność są elementem bukietów dziewczynek idących do Pierwszej Komunii Świętej. Stokrotki same w sobie tworzą subtelne kompozycje kwiatowe, ciesząc oko pastelowymi barwami. Wstawione do szklanych wazonów lub słoiczków są także propozycją dekoracji. Stokrotki w zależności od dodatków mogą stworzyć kompozycję przypominającą bukiet z polnych kwiatów, czy też na stylową wiązankę glamour. Idealnie pasują do Róż, Gerbery, czy Eustomy.

Poczta Kwiatowa ® - Skawina - Specjalne katalogi, a w nich bukiety czekają na mieszkańców tego uroczego miasta.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: