Kwiaciarnia Ruda Śląska

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Ruda Śląska

Poczta Kwiatowa ® - Ruda Śląska - W naszym kraju obdarowuje się bliskich bukietami z nieparzystą liczbą kwiatów. Poczta Kwiatowa ® pomoże Ci podarować bukiet, który odzwierciedla Twoje uczucia.

Ruda Śląska prawa miejskie otrzymała w roku 1956. Powstała z połączenia dwóch miejscowości: Rudy i Nowego Bytomia. W mieście można podziwiać wiele zabytkowych obiektów architektonicznych: Kościół św. Marii Magdaleny, młyn nad rzeką Kłodnicą, Kościół Matki Boskiej Różańcowej, wieżę wyciągową szybu „Andrzej”. W mieście nie zabraknie także atrakcji dla wszystkich miłośników kultury i rozrywki.

Hortensja ze względu na swoja urodę jest bardzo popularna. Jedną z ciekawych jest Hortensja Krzewiasta, która jest bardzo okazała i dorasta do.ok. 2-3 m wysokości. Oprócz pięknych, dużych kwiatów, duży urok dodają sercowate liście, pokryte meszkiem od spodu. Hortensja kwitnie od końca czerwca, aż do września. Hortensja Krzewiasta nazywana także drzewkowatą nie jest trudną w uprawie rośliną. Wystarczy, że zapewnimy glebę o delikatnie kwaśnym ph, stanowisko półcieniste i regularne podlewanie.

Poczta Kwiatowa ® - Ruda Śląska - Kolory kwiatów są także istotne. Czerwień to oznaka miłości, a biały wyraża czyste intencje.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: