Kwiaciarnia Reszel

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Reszel

Poczta Kwiatowa ® - Reszel - Każda kwiaciarnia oznaczona logo Poczty Kwiatowej ® przyjmie zamówienie na dostawę kwiatów do dowolnego miejsca w mieście, W Polsce, a także w wielu miejscach na świecie.

Reszel - miasto w powiecie kętrzyńskim, położone na Pojezierzu Mrągowskim, nad rzeką Sajną, która jest dopływem Gubra. Zabytkami miasta są: kościół farny pod wezwaniem św. Piotra i Pawła z 1348 roku, cerkiew pod wezwaniem Przemienienia Pańskiego z XVIII wieku, zamek biskupów warmińskich zbudowany w latach 1350-1401.

Domowe ogródki na parapetach stają się coraz bardziej modne. Dostarczają nam cennych pożytecznych składników, ale są także ozdobą. Z pewnością może dołączyć do nich Aloes. Pamiętajmy, jednak, aby “nasze ogródki” rosły z dala od ruchliwych ulic. Aloes zwyczajny będzie czuł się dobrze na słonecznym parapecie. Może być to kuchnia, lub ocieplana oranżeria. Aloesy nie są wymagającymi roślinami, ważne jest, aby ich nie przesuszyć, ale i zapewnić temperaturę nie mniejszą niż 5 stopni C, ponieważ w niższej mogą zgnić.

Poczta Kwiatowa ® - Reszel - Dostawa kwiatów w kilka godzin od złożenia zamówienia? Tak! to możliwe przy pomocy usług partnerskich kwiaciarni współpracujących z Poczta Kwiatowa ®. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: