Kwiaciarnia Resko

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Resko

Poczta Kwiatowa ® - Resko -Bukiety stworzone przez florystów współpracujących z Pocztą Kwiatową ® dostarczone pod wskazany adres to wyjątkowa niespodzianka.

Resk położone jest nad rzeką Regą, na Wysoczyźnie Łobeskiej i Równinie Gryfickiej. Miejscami wpisanymi w rejestr zabytków w Resku są: gotycki kościół z XIV wieku, w którym teraz znajduje się Sanktuarium Matki Boskiej Reskiej, zabytkowa elektrownia wodna, która znajduje się na rzece Redze, klasycystyczny Ratusz z 1841 roku oraz ruiny zamku z przełomu XIV i XV wieku.

Frezje to kwiaty, które przybyły do nas z Afryki. Dlatego w naszym klimacie najlepiej czują się na słonecznych stanowiskach. Lubią wilgoć i dbając o te pachnące kwiaty pamiętajmy, aby zarówno po posadzeniu, jak i przez cały okres uprawy w okolicach bulw podłoże było wilgotne. Frezja to roślina, której bulwy po przekwitnięciu trzeba przechowywać przez zimę w ciepłym miejscu. Pamiętajmy, aby uprzednio wykopane bulwy oczyścić i delikatnie osuszyć.

Poczta Kwiatowa ® - Resko - Wszystkich, którzy chcą wysłać kwiaty do bliskich w polsce lub zagranicą zapraszamy do naszych kwiaciarni oznaczonych logiem Poczta Kwiatowa ®

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: