Kwiaciarnia Rawa Mazowiecka

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Rawa Mazowiecka

Poczta Kwiatowa ® - Rawa Mazowiecka - To dobre miejsce do tego, aby zakupić piękne kwiaty. Najładniejszych przedstawicieli flory znajdziemy w asortymencie Poczty Kwiatowej ®. To zdecydowanie najlepsza kwiaciarnia na rynku.

Rawa Mazowiecka położona jest nad rzeką Rawką. Miejscowość powstała w XIII wieku, a w 1321 roku otrzymała prawa miejskie. Wszystkie osoby przebywające w tym miejscu powinny zobaczyć ruiny zamku książąt mazowieckich – obiekt wybudowany w stylu gotyckim, ufundowany przez Kazimierza Wielkiego. Oprócz tego warte uwagi są także: zabytkowa stacja kolei wąskotorowych, a także dom znajdujący się na ul. Słowiańskiej.

Lawenda to roślina południowa. Mało, kto wie, że wchodzi w skład m.in. ziół prowansalskich. Ma lekko kwiatowo - cytrusową nutę. Idealnie współgra z miętą. Lawendę śmiało możemy dodawać do naszych wypieków. Desery na zimno, ciasteczka, muffinki z nutą Lawendy podbiją serca gości. Dużą popularnością będzie cieszyć się cukier lawendowy, który możemy przygotować sami. Lawenda z oliwą może być świetną bazą do dressingów. Śmiało możemy wykorzystywać też młode, aromatyczne listki tej rośliny.

Poczta Kwiatowa ® - Rawa Mazowiecka - Wyślij bukiety do bliskich za granicą, którym nie możesz osobiście podarować pięknych kwiatów.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: