Kwiaciarnia Radomsko

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Radomsko

Poczta Kwiatowa ® - Radomsko - Ma swoje partnerskie kwiaciarnie także w Radomsku. Poczta Kwiatowa ® współpracuje tylko z najlepszymi florystami w kraju, którzy znają najnowsze trendy.

Radomsko leży w południowej części województwa łódzkiego. To piękne miasto ma bardzo bogatą i ciekawą historię, prawa miejskie otrzymał albowiem już w 1266 roku. Na terenie Radomska znajduje się wiele ciekawych obiektów, które zwracają uwagę turystów z całej Polski. Mowa tu przede wszystkim o: klasztorze franciszkanów, drewnianym kościele św. Marii Magdaleny, kolegiacie św. Lamberta, ratuszu.

Lilie mają kwiaty niezwykłej urody prawie we wszystkich możliwych barwach. Były inspiracją dla poetów i malarzy. A jaka symbolika towarzyszy tym roślinom? Lilie już w mitologii były związane z niewinnością. Rzymianie z kolei uważali kwiat ten za niosący nadzieję. W chrześcijaństwie królewska Lilia była atrybutem Marii Panny. Ponadto uznawana była za symbol skruchy. Lilia ze względu na swój dostojny wygląd, była kojarzona z atrybutami władzy. Kwiaty te były często motywami ozdobnymi korony i berła.

Poczta Kwiatowa ® - Radomsko - Piękne kwiatowe przesyłki można zamawiać z dostawą do każdego zakątka Polski.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: