Kwiaciarnia Rabka-Zdrój

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Rabka-Zdrój

Poczta Kwiatowa ® - Rabka-Zdrój - Piękne kwiaty mogą wyrazić więcej niż słowa. Pokaż ukochanym, że o Nich pamiętasz. Dostawa Poczty Kwiatowej ® obejmuje całą Polskę i wiele miejsc na świecie.

Rabka-Zdrój – miasto w powiecie nowotarskim, położone w Kotlinie Rabczyńskiej, Nazwa miasta po raz pierwszy została wspomniana w 1254 roku przez Jana Długosza w utworze „Sal in Rabschyca”, możemy domyślać się, że tutejsze solanki były już wówczas wykorzystywane. Są one jednymi z najsilniejszych solanek jodowo-bromowych na terenie Europy.

Passiflora to urocza roślina, która jest przybyła do nas z Ameryki Południowej. Passiflora jest pnączem z rodziny męczennicowatych. Największa ozdobą rośliny są zjawiskowe kwiaty, które składają się m.in. z rozwiniętego dna kwiatowego, słupka i pręcików wyrastających wokół niego. Passiflora to roślina, która nada naszemu wnętrzu śródziemnomorski klimat. W sprzyjających warunkach mogą także zdobić balkony lub tarasy. Rośliny te ze względu na swoje pochodzenie mają dość wysokie wymagania uprawowe. Do najważniejszych z nich zaliczamy dostęp do rozproszonego światła, dość wysokiej temperatury i wilgoci.

Poczta Kwiatowa ® - Rabka-Zdrój - W ofercie Poczty Kwiatowej ® można znaleźć wyjątkowe kompozycje florystyczne, oryginalne kosze upominkowe i wiele innych. Zapraszamy.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: