Kwiaciarnia Pułtusk

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Pułtusk

Poczta Kwiatowa ® - Pułtusk - Delikatne Eustomy, czy energetyzujące Słoneczniki? Wyraź swoje uczucia w finezyjny sposób razem z Pocztą Kwiatową ®.

Pułtusk położone jest w północnej części Mazowsza, na obrzeżach Puszczy Białej, nad rzeką Narwią. 30 stycznia 1868 roku zaobserwowano tu niesamowite zjawisko przyrodnicze, a był nim upadek meteorytu, który nazywany był później pułtuskim. Miejscami zabytkowymi w mieście są: gotycka Bazylika kolegiacka Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny z XV wieku, Ratusz z wieża gotycko-renesansową z XVI wieku, zamek biskupi budowany od XIV do XVI wieku.

Hibiskus to bardzo znana i zarazem efektowna roślina o pięknych kwiatach. W latach 60 zdobyła miano szkodliwe rośliny, ale swój renesans przeżyła już 30 lat później. Hibiskus znany jest także jako roślina, z której pijemy herbatę. Taki napój dobroczynnie wpływa na nasze zdrowie. M.in. obniża ciśnienie krwi, wzmacnia i pomaga w walce z cholesterolem. Każda część tej rośliny ma właściwości moczopędne i wspomagające metabolizm. Hibiskusowi przypisuje się także, że wspiera walkę z gorączką i pomaga łagodzić kaszel.

Poczta Kwiatowa ® - Pułtusk - Każdą okazję warto podkreślić pięknym bukietem, który sprawi ogromną radość obdarowanemu.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: