Kwiaciarnia Puck

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Puck

Poczta Kwiatowa ® - Puck - Wyjątkowe prezenty, piękne kwiatowe kompozycje można znaleźć w ofercie Poczta Kwiatowa ®.

Puck to miasto położone na Kaszubach u ujścia Płutnicy do Zatoki Puckiej, na Pomorzu Gdańskim, w północno-wschodniej części Kępy Puckiej, na Pobrzeżu Gdańskim. Miasto jest powiatowym centrum ratunkowym, przeciwpożarowym, a także porządku publicznego, ponadto lokalnym centrum kulturalnym, sportowo-rekreacyjnym oraz ośrodkiem oświatowym w zakresie szkolnictwa ponadgimnazjalnego i specjalnego.

Czapetka nazywana różanym jabłkiem oprócz smaku i wyglądu ma wiele zdrowotnych właściwości. Owoc wspomaga pracę mózgu, obniża także poziom cholesterolu i cukru we krwi. jest także źródłem błonnika i witaminy C. Czapetka może być sprzymierzeńcem osób zmagających się z otyłością. Owoc składa się z ok 70% wody, a jego kaloryczność nie przekracza 30 kal. Czapetka to owoc, który najlepiej jeść na surowo, ale doskonale pasuje do sałatek.

Poczta Kwiatowa ® - Puck - Kwiaciarnie w Pucku dostarczają kwiaty do ponad 11 tysięcy mieszkańców miasta. Pomimo ich małej liczby kwiaty, które im dostarczają są zawsze świeże, a także różnorodne. Florystki w nich pracujące dbają o każdego klienta i mają do niego indywidualne podejście.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: