Kwiaciarnia Pszczyna

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Pszczyna

Poczta Kwiatowa ® - Pszczyna - Bukiety, które można znaleźć w ofercie Poczty Kwiatowej ® są pełne uroku, czaru i wyjątkowości. Złóż zamówienie i spraw radość komuś ważnemu.

Pszczyna położona jest w Kotlinie Oświęcimskiej, w południowej części Równiny Pszczyńskiej, nad rzeką Pszczynką. Ośrodkiem kulturalnym miasta jest Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka imienia Józefa Lampy w Katowicach Filia w Pszczynie. Znajduje się tu bardzo dobre zaplecze sportowo-rekreacyjne, w mieście znajdziemy niewielki stadion, korty tenisowe, kryte pływalnie oraz halę sportową.

Fiołek alpejski to wyjątkowo urocza roślina, która zdobi nasze domy i mieszkania nawet zimą. Fiołki przybyły do nas z południa Europy. Inną nazwą tej rośliny jest cyklamen perski. Mają różne kolory, możemy spotkać Fiołki alpejskie od bieli, poprzez róże, fiolety i czerwienie. Fiołki alpejskie najlepiej czują się na parapetach, gdzie mają stały dostęp do światła. Trzeba jednak uważać na rażące słońce, które może negatywnie wpłynąć na roślinę. Podlewając Fiołki pamiętajmy, aby nie zalewać obficie ziemi w doniczce.

Poczta Kwiatowa ® - Pszczyna - Współpracujący z nami florstyści to prawdziwi profesjonaliści, którzy dołożą starań, aby każdy bukiet był wyjątkowy.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: