Kwiaciarnia Przeworsk

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Przeworsk

Poczta Kwiatowa ® - Przeworsk - Pokaż swoim najbliższym, że pamiętasz o ważnych uroczystościach. Okraś najważniejsze okazje bukietem od Poczty Kwiatowej ®.

Przeworsk to miasto leżące na Podgórzu Rzeszowskim, nad Mleczką. Jest to miasto o bogatej historii, która sięga 1281 roku.

Narcyzy, tak jak większość roślin cebulowych mogą być zaatakowane przez szarą pleśń. Choroba ta paraliżuje cebule, liście i pędy. Grzyb Botrytis narcissicola powoduje na liściach czerwono brunatny nalot, skręcanie liści oraz łamliwość kwiatów. Niestety zainfekowane rośliny trzeba usunąć, a pozostałe regularne nakrapiać preparatami grzybobójczymi. Narcyzy narażone są także na szkodniki. Jednym z nich jest Mucha narcyzowa, która buszuje aktywne w ogrodzie od maja aż do końca czerwca. Ich larwy wgryzają się do cebuli. Szkodniki te można zwalczać corocznie przez podlewanie insektycydami systemowymi.

Poczta Kwiatowa ® - Przeworsk - Jako największa sieć wysyłająca kwiaty w Polsce możemy zapewnić jednakowe ceny do każdego miejsca w kraju.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: