Kwiaciarnia Przasnysz

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Przasnysz

Poczta Kwiatowa ® - Przasnysz - Kochamy naszą pracę i doceniamy ludzi o dystyngowanym guście i oryginalnym spojrzeniem na życie. Zapraszamy do naszych sklepów oznaczonych logiem Poczta Kwiatowa ®.

Przasnysz położony jest na północnym Mazowszu, nad rzeką Węgierką. Legenda głosi, że nazwa miasta pochodzi od młynarza Przaśnika, książę Konrad Mazowiecki zabłądził podczas polowania i dotarł właśnie do niego. Młynarz nie zdawał sobie sprawy kogo u siebie gości, gdy rano książę został odnaleziony przez swoich ludzi, w ramach podziękowania podarował Przaśnikowi liczne obszary ziemskie, a osadę nazwał Przasnyszem.

Mak kojarzy się ze Świąt Bożego Narodzenia, ale Mak to jednak nie tylko składnik wielu potraw, ale także znalazł swoje zastosowanie w kosmetyce. Płatki Maku polnego są bazą wielu płukanek do jamy ustnej, preparatów do przemywania spojówek i ogólnej higieny. Nasiona maku zawierają tłuszcze i białka, które można znaleźć w kosmetykach do włosów. Nawilżają i nadają włosom połysk. Mak można znaleźć także jako składnik preparatów antycellulitowych i ujędrniających.

Poczta Kwiatowa ® - Przasnysz - Podkreś ważną dla Was uroczystość pięknym bukiet, stworzonym przez najlepszych florystów w mieście.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: