Kwiaciarnia Pruszków

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Pruszków

Poczta Kwiatowa ® - Pruszków - Jest znana ze swego zacięcia artystycznego. Współpracujący z nami floryści stawiają sobie wysokie wymagania. Jeśli interesuje Cię najwyższy standard usług i wyłącznie świeże kwiaty skorzystaj z usług solidnej firmy – Poczty Kwiatowej ®.

Będąc w Pruszkowie obowiązkowym obiektem, który trzeba poznać jest Park Potulickich. Jest zlokalizowany w centralnej części miasta i jest jednym z najcenniejszych obiektów związanych z przeszłością Pruszkowa. Park został założony w II połowie XIX wieku w stylu zgodnym z tamtejszymi tendencjami w sztuce ogrodowej.

Trendy w sztuce ogrodowej są nadal ważne i zmienne. Jednak zawsze w modzie są Róże. W tym wpisie opiszemy jak rozmnażać przez sadzonki te ponadczasowe kwiaty. Najlepszą porą na taki zabieg jest lato. Zdrowe pędy tnie się na ok. 10-15 centymetrowe odcinki. Liście należy usunąć, pozostawiając tylko dwa najwyższe. Przed sadzeniem “nowych” Róż, zanurzmy końcówki pędów w ukorzeniaczu. Podłoże w doniczce powinno być wilgotne. Doniczki nie powinny stać w słońcu, jednak w dość ciepłym miejscu. Kiedy nasze sadzonki się ukorzenią należy je przesadzić do większych doniczek z ziemią do Róż lub ziemią ogrodową wymieszaną z rozłożonym kompostem.

Poczta Kwiatowa ® - Pruszków - Kwiaty są ponadczasowym prezentem, który można podarować bez względu na okazję. Spraw niespodziankę bliskim i wyślij piękny bukiet.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: