Kwiaciarnia Pruszcz Gdański

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Pruszcz Gdański

Poczta Kwiatowa ® - Pruszcz Gdański - W każdej z kwiaciarni w Pruszczu Gdańskim oznaczonej logiem Poczty Kwiatowej ® można zamówić kwiaty do dowolnego miejsca w Polsce i za granicą.

Pruszcz Gdański to miasto leżące nad rzeką Radunią. Miasto zachęca do aktywnego wypoczynku, tworząc nowe szlaki piesze i rowerowe. Jednym z najpopularniejszych jest Szlak Mennonitów.

Od czasów, kiedy Kalie przestały być kojarzone wyłącznie jako kwiaty pogrzebowe, powstało wiele odmian tych roślin. Zaczęto je uprawiać w szklarniach i tunelach foliowych jako rośliny ozdobne. Obecnie na rynku można spotkać Kalie w różnych kolorach, o kwiatach gładkich lub mieszanych. Jedne z odmian, które rosną w polskich ogrodach są Rehmanna i Elliotta, które zakwitają latem. Ich wysokość to ok 10-20 cm. Elegancką ozdobą rabaty może być także 'Captain', to odmiana, której purpurowe kielichy mają żółte brzegi oraz prążki.

Poczta Kwiatowa ® - Pruszcz Gdański - Dostawa kwiatów w Pruszczu Gdańskim jest możliwa dzięki współpracy z dużą liczbą kwiaciarni, już w 4 godziny od zamówienia.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: