Kwiaciarnia Piekary Śląskie

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Piekary Śląskie

Poczta Kwiatowa ® - Piekary Śląskie- Do każdego zamówienia podchodzi z pełnym profesjonalizmem. Zaletami Poczty Kwiatowej ® są sprawna i szybka dostawa, świeże kwiaty i wygoda.

Piekary Śląskie położone są na Górnym Śląsku, nad rzeką Brynicą. Miasto jako osada powstała już w 1253 roku. Warto wspomnieć, że Piekary Śląskie słyną z obrazu Matki Boskiej Piekarskiej i są ważnym miejscem kultu maryjnego. W mieście znajduje się wiele obiektów sakralnych, także tych zabytkowych. Działa tu także Miejski Dom Kultury, Ośrodek Kultury „Andaluzja” i inne tego typu instytucje.

Najprostszym i najtańszym sposobem na ozdobienie ogrodów krzewami Hortensji jest rozmnażanie pędowe. Zabieg ten można wykonywać od czerwca do sierpnia. Najlepiej sprawdzą się rośliny, których pędy miały dwie lub trzy pary liści. Takie sadzonki możemy włożyć do naczynia z wodą i czekać, aż pojawią się korzenie. Innym sposobem jest włożenie “nowych” Hortensji do pojemników z piaskiem i torfem. Ukorzenienie powinno zająć ok miesiąca. Pamiętajmy, aby zasadzając w miejsca stałe, delikatnie obchodzić się z jeszcze “nowymi” Hortensjami.

Poczta Kwiatowa ® - Piekary Śląskie - Zamówi kwiaty bez wychodzenia z domu. Złóż zamówienia, a resztę zrobimy za Ciebie.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: