Kwiaciarnia Piaseczno

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Piaseczno

Poczta Kwiatowa ® - Piaseczno - to oferta naszej kwiaciarni. Starannie wyselekcjonowanej wśród najlepszych florystów w Polsce, dzięki której możesz zamówić kwiaty do Piaseczna lub do dowolnego innego miejsca w Polsce.

Piaseczno położone jest blisko Warszawskiego Ursynowa. Miasto ma bardzo długą historię – pierwsze wzmianki o nim pochodzą już z XV wieku. Na terenie Piaseczna znajduje się Chojnowski Park Krajobrazowy, który stanowi ostoję różnorodnej fauny i flory województwa. W parku można podziwiać gatunki roślin rzadkich oraz objętych całkowitą i częściową ochroną. Wśród nich rośnie Wiciokrzew Pomorski. Roślina ta była znana od lat, pojawiła się nawet w legendzie o Tristanie i Izoldzie. Wiciokrzew ma także swoją symbolikę, oznacza miłość pełną poświęceń. Podobną, miłosną symbolikę mają Róże, które związane są z młodością, pożądaniem i bardzo silnym uczuciem. Poszczególne kolory tych kwiatów także mają znaczenie: różowa - jest mniej śmiała, jest dowodem wdzięczności, ale i głębokiej sympatii. Fioletowy kolor wyraża miłość od pierwszego wejrzenia. Z kolei biały kojarzony jest z czystością i niewinnością. Nie można zapomnieć o żółtym i pomarańczowym. Ten pierwszy warto podarować mamie, siostrze, ponieważ jest symbolem m.in. przyjaźni i radości. Pomarańczowy natomiast wyraża pożądania.

Poczta Kwiatowa ® - Piaseczno. Jesteśmy dostawcą emocji, pośrednikiem uczuć między dwojgiem ludzi, a przede wszystkim kwiatowym ekspertem. Jeśli chcesz wywołać radość u bliskich zapoznaj się z naszą ofertą.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: