Kwiaciarnia Pasłęk

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Pasłęk

Poczta Kwiatowa ® - Pasłęk - Dziel się ze swoimi najbliższymi radością i dobrą energią.. Dołącz bilecik do zamówionych kwiatów, a Poczta Kwiatowa ® będzie wiedziała, co robić dalej.

Przez Pasłęk przepływa rzeka Wąska. Miasto może pochwalić się bardzo bogatą, bo długą historią. Prawa miejskie uzyskało w 1297 roku. W mieście warto zobaczyć zamek krzyżacki, mury miejskie z basztami, gotycki ratusz i neogotycki kościół św. Józefa. W przeszłości miasto rozwijało się głównie dzięki handlu i rzemieślnictwu. Obecnie bardzo dużą rolę w gospodarce odgrywa rolnictwo i przemysł lekki.

Anemony mimo, że wyglądają na delikatne i kruche kwiaty są w rzeczywistości mocnymi bylinami. Mają dość długie, bezlistne łodygi. Dorastają do metra wysokości, a co za tym kiedy zawieje łodygi tych roślin lekko kołyszą się na wietrze. To właśnie stąd pochodzi ich nazwa. W języku greckim „anemone” oznacza po po prostu „wiatr”. Nazwa botaniczna tej rośliny to Zawilec wieńcowy. W naszym kraju najczęściej Anemony nazywamy Zawilcami.

Poczta Kwiatowa ® - Pasłęk - W ciągu roku mamy wiele okazji, aby sprawić bliskim wyjątkową radość. Zamów piękny bukiet, bo może właśnie dzisiaj jest taki dzień?

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: