Kwiaciarnia Pajęczno

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Pajęczno

Poczta Kwiatowa ® - Pajęczno - Współpracujący z Pocztą Kwiatową ® floryści pomogą wybrać Ci odpowiedni bukiet, w którym odbiorca znajdzie swoje ulubione kwiaty otulone pięknymi dodatkami.

Pajęczno miasto położone na Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej, nad Wartą. Zabytkami w mieście są: rynek miasta oraz przylegające do niego kamienice z XIX wieku, stara karczma, a także barokowe Sanktuarium Maryjne pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i św. Leonarda z XVI wieku, w nim znajduje się obraz Matki Boskiej z Dzieciątkiem z ok. XIII wieku. Ponadto znajdują się tu także: ponad 700-letnia lipa, która jest pomnikiem przyrody.

Aby zapewnić sobie sukces w uprawie Lawendy, konieczne jest spełnienia kilku wymagań tej rośliny. Sadząc Lawendę pamiętajmy, aby zapewnić jej naturalne warunki, zbliżone, do tych, gdzie pochodzi. Lawenda lubi słońce i dużo miejsca. Potrzebuje też wiatru, więc nie sadźmy jest w miejscach nadmiernie osłoniętych od wiatru. Lawenda nie lubi gliniastego podłoża, więc przygotowując dla niej stanowisko, wzbogacimy ziemię o piasek lub kompost.

Poczta Kwiatowa ® - Pajęczno - Pokaż, co czujesz wysyłając kwiaty z miłosnym bilecikiem. Sprawdź naszą najnowszą ofertę.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: