Kwiaciarnia Ozimek

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Ozimek

Poczta Kwiatowa ® - Ozimek - W mieście Ozimek można także skorzystać z usług Poczty Kwiatowej ®. To najlepsza kwiaciarnia w mieście. Wyjątkowe bukiety i świeże kwiaty to jej specjalność.

Ozimek położony jest nad rzeką Małą Panwią. Miejscowość dopiero w latach 60. XX wieku otrzymała prawa miejskie. Narodowy Instytut Dziedzictwa wpisał na listę zabytków następujące obiekty znajdujące się na terenie miasta: kościół ewangelicko-augsburski, dom przy ul. Wyzwolenia, żeliwny most, który znajduje się nad rzeką. Na terenie miasta funkcjonuje kilka dobrze prosperujących przedsiębiorstw

Paprocie to rośliny rodem z rejonów tropikalnych. Jest powszechnie występująca na prawie całym świecie. Kiedyś uważana była za roślinę tajemniczą, rosnącą “pomiędzy światami” Działo się tak, ponieważ Paprocie rosły z dala od ludzi. Wierzono także, że Paproć zakwita raz w roku, a znalezienie jej kwiatu zapewni bogactwo. W kulturze europejskiej była postrzegana m.in. jako „ręka św. Jana”, roślina świętojańska. W Angli nazywano ją „diabelskim krzakiem”. Paproć była również kojarzona z płodnością, a także wszelakimi wróżbami.

Poczta Kwiatowa ® - Ozimek - Bukiety stworzone według najnowszych trendów można zamówić w naszych partnerskich kwiaciarniach.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: