Kwiaciarnia Ożarów

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Ożarów

Poczta Kwiatowa ® - Ożarów - W mieście Ożarów można także skorzystać z usług Poczty Kwiatowej ®, która w swoim asortymencie ma zawsze piękne kwiaty. Zapraszamy do składania zamówień.

Ożarów położony jest na południu Polski. Miasto zostało założone w XVI wieku przez Józefa Ożarowskiego. Warto wspomnieć że w XVII i XVIII wieku miasto było bardzo prężnie działającym ośrodkiem handlowym. W miejscowości znajdują się także ciekawe zabytki – kościół parafialny pw. Świętego Stanisława Biskupa.

Kiedy zakwitają wrzosowiska to znak, że nadejdzie niebawem jesień. Jest to popularna roślina, którą możemy spotkać w całej Europie, w północno-wschodniej części Stanów Zjednoczonych, a nawet w Nowej Zelandii. W Polsce Wrzos naturalnie rosnący występuje w borach, suchych lasach brzozowych. Jest to roślina o niewielkich wymaganiach glebowych. Jednak najpopularniejsze i owiane tajemnicą są słynne szkockie wrzosowiska, które znamy z „Wichrowych Wzgórzach”. Wrzosowiska w Szkocji, różnią się od tych na południu, gdzie znacznie cieplej i sucho.

Poczta Kwiatowa ® - Ożarów - Jesteśmy gotowi stworzyć wyjątkowe bukiety, które nasi kurierzy dostarczą do różnych miejsc w Polsce, jak i zagranicą.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: