Kwiaciarnia Otwock

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Otwock

Poczta Kwiatowa ® - Otwock - Nasz bukiet może być przepiękną ozdobą każdej imprezy albo może posłużyć jako bardzo oryginalny prezent. Poczta Kwiatowa ® to specjalista w dziedzinie florystyki i sprawianiu niespodzianek.

Otwock zostało założone w XX wieku, dokładnie w 1916 roku. Otwock to miejscowość uzdrowiskowo-sanatoryjna. Przebywając w tym mieście z całą pewnością należy zwrócić uwagę na zabytkowy ratusz, obserwatorium magnetyzmu ziemskiego, Dworzec Kolejki Wąskotorowej. Z miastem związane są takie osobistości jak: Józef Piłsudski, Maciej Gołębiowski.

Maki to rośliny uniwersalne, znane prawie na całym świecie. Do tej pory m.in. w Indiach, Chinach, czy Iranie uzyskuje się olej przemysłowy, potrzebny w produkcji farb. Duża poluarnością cieszy się również olej makowy. Jak inne bakalie, jest źródłem wielu witamin i składników mineralnych. Za sprawą zawartego tłuszczu mak jest kaloryczny. 100 gramów dostarcza około 525 kalorii. Dlatego też i wytłoki pozostające po tej produkcji olejów bywają używane jako kaloryczna pasza dla zwierząt domowych.

Poczta Kwiatowa ® - Otwock - Uświetnj każdą okazję kwiatami. Odwiedź partnerskie kwiaciarnie oznaczone słynnym logiem.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: