Kwiaciarnia Otmuchów

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Otmuchów

Poczta Kwiatowa ® - Otmuchów - Na wszystkich mieszkańców tego miasta czekają współpracujący z nami floryści, którzy pomogą wybrać i stworzyć wyjątkowy bukiet na każdą okazję. Poczta Kwiatowa ® wie, że najważniejsze jest zadowolenie klienta.

Otmuchów położone na Przedgórzu Sudeckim, w Obniżeniu Otmuchowskim, nad Nysą Kłodzką, między sztucznymi jeziorami: Otmuchowskim i Nyskim. Pierwsza wzmianka o miejscowości pochodzi z "Bulli wrocławskiej" z 1155 roku, kolejna natomiast mieście się w "Rocznikach Królestwa Polskiego" Jana Długosza.

Paprocie to bardzo dekoracyjne rośliny, które podkreślą charakter każdego wnętrza. Dlatego też miłośników tych roślin ciągle przybywa. Z wielu odmian Paproci na uwagę zasługuje Platycerium – łosie rogi. Mówi się, że łosie rogi mają wygląd prehistorycznej rośliny. Ich wyjątkowe proste i zwisające liście mogą osiągnąć nawet 60 cm długości. Łosie rogi to roślina, która świetnie sprawdzi się w ogrodach zimowych. W dużych, ceramicznych doniczkach będzie wyglądać egzotycznie. Lubi jasne, ale nie w pełni słoneczne stanowiska. Wskazane jest podlewanie raz w tygodniu.

Poczta Kwiatowa ® - Otmuchów - Zamów kwiaty, dołącz bilecik ze specjalną dedykacją. a odbiorca będzie wniebowzięty.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: