Kwiaciarnia Ostrowiec Świętokrzyski

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Ostrowiec Świętokrzyski

Poczta Kwiatowa ® Ostrowiec Świętokrzyski - Zamów kwiaty online lub za pośrednictwem naszych partnerskich kwiaciarni. Poczta Kwiatowa ® sprawi miłą niespodziankę Twoim bliskim.

Ostrowiec Świętokrzyski położony jest nad Kamienną. Okolice miasta obfitują w zabytki oraz atrakcje turystyczne. Należy do nich m.in. rezerwat archeologiczny w Krzemionkach z neolityczną kopalnią krzemienia.

Hiacynt w wielu domach są ozdobą parapetów, stołów i balkonów. Co jednak zrobić, kiedy zaczyna przekwitać? Najlepiej przyciąć łodygę dwa centymetry nad ziemią. Liście należy pozostawić i podlewać do czasu uschnięcia. Ciągłe podlewanie jest ważną kwestią, ponieważ właśnie wtedy cebulka zbiera substancje odżywcze na kolejny rok. Cebulkę należy wyciągnąć z ziemi oczyścić i osuszyć. Następnie powinno się umieścić ją w pojemniku. Cebulki należy ułożyć w małych odstępach od siebie.Tak przygotowane należy zostawić w chłodnym, przewiewnym i suchym miejscu. Najlepsza będzie piwnica lub chłodny korytarz. W takich warunkach hiacyntowa cebulka spędza czas aż do listopada, kiedy to ponownie trafi do ziemi w doniczce

Poczta Kwiatowa ® Ostrowiec Świętokrzyski - Jeśli chcesz pokazać, jak bardzo kochasz, obdaruj ukochanych czymś od serca - pięknymi bukietami.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: