Kwiaciarnia Orzysz

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Orzysz

Poczta Kwiatowa ® - Orzysz - Zamów kwiaty w jednej z naszych partnerskich kwiaciarni w oznaczonych słynnym logiem Poczta Kwiatowa ® i przekonaj się, jak wyglądają dzieła mistrzów sztuki florystycznej.

Orzysz - miasto w powiecie piskim, położone nad rzeką Orzyszą, pomiędzy jeziorami Sajno i Orzysz. Od 12 listopada 1946 roku funkcjonuje polska nazwa Orzysz, która została zmieniona z języka niemieckiego. Zabytkami w mieście są cmentarz wojenny z okresu I wojny światowej, kościół pod wezwaniem Matki Boskiej Szkaplerznej z 1530 roku oraz eklektyczny kościół pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Pierwotnie rumianek pochodzi z Południowo- wschodniej części Europy Jak wygląda Rumianek? Najprościej opisać go, jako roślinę jednoroczną, która kwitnie od maja do jesieni. Osiąga do 60 cm wysokości, a białe i żółte kwiaty tworzą drobne koszyczki. Rumianek pospolity to jedno z najbardziej znanych ziół, które działa przeciwzapalnie i odkażająco. Znany był już w Starożytnym Egipcie, gdzie uznawany był za kwiat boga słońca.

Poczta Kwiatowa ® - Orzysz- Świeże kwiaty, eleganckie kosze upominkowe i wiele innych można znaleźć w ofercie Poczta Kwiatowa ®. Znajdź idealny prezent dla swoich bliskich.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: