Kwiaciarnia Orneta

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Orneta

Poczta Kwiatowa ® - Orneta - Odwiedź kwiaciarnię oznaczoną naszym słynnym logo Poczty Kwiatowej ® i wybierz jeden z bukietów zaprojektowanych przez największe autorytety w branży kwiatowej.

Orneta to miasto położone na Równinie Orneckiej na Warmii, nad Drwęcą Warmińską i Jeziorem Mieczowym.Zabytkami miasta są: gotycki Ratusz z 1351 roku, urbanistyczny układ miasta z rynkiem i ratuszem oraz wieloma kamieniczkami pochodzącymi z XVII-XIX wieku oraz prawosławna cerkiew parafialna pod wezwaniem św. Mikołaja z lat 1829-1830.

Anemon jest niekwestionowaną ozdobą naszych ogrodów. Kwiaty te zachwycają kolorami, a mnogość ich odmian może sprawić zawrót głowy. Na uwagę zasługuje z pewnością Zawilec japoński, który kwitnie aż do późnej jesieni. Te atrakcyjne rośliny świetnie sprawdzą się w naszych ogrodach, ale i jako rośliny doniczkowe. Roślina ta pochodzi z terenów Japonii i Chin. Dostępna jest w wielu wariantach kolorystycznych, od bieli do różu. Najlepszymi warunkami do uprawy tej rośliny jest jasne lub półcieniste i suche stanowisko.

Poczta Kwiatowa ® - Orneta - Załącz piękne życzenia, które zamieścimy na bilecie i spraw bliskim niespodziankę, a mu doręczymy udany dzień.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: