Kwiaciarnia Opoczno

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Opoczno

Poczta Kwiatowa ® - Opoczno -. Ważny jest dla nas Twój dobry nastrój. Jesteśmy przygotowani na każdą okazję i dobrze wiemy co może Cię dzisiaj ucieszyć! Drzwi w kwiaciarniach Poczta Kwiatowa ® są otwarte Zadzwoń lub przyjdź. .

Opoczno to urokliwe miejsce, położone nad rzeką Wąglanką. Prawa miejskie otrzymało już w XIV wieku. Wszyscy turyści, przebywający w Opocznie, powinni koniecznie zobaczyć interesujące zabytki, przede wszystkim obiekty sakralne, śródmieście miasta, cmentarz żydowski, dom „Esterki”. Szczególnie wart uwagi jest zamek. Zbudowany został w XIV wieku.

Lawendę zazwyczaj sadzimy, aby ozdobić ogród lub taras. Mimo, że nie jest to wymagająca roślina, to, aby utrzymać ją w dobrej kondycji musimy zastosować kilka zabiegów pielęgnacyjnych. Jednym z nich jest przycinanie, które poprawi jej pokrój krzaczasty i zapewnia obfite kwitnienie. Najlepiej przycinać Lawendę tuż po posadzeniu. Młode rośliny skracamy o połowę. Później przycinamy zaraz po kwitnieniu. Pamiętajmy, aby przy wiosennym formowaniu naszej Lawendy odcinać młode gałązki.

Poczta Kwiatowa ® - Opoczno - Wszystkie osoby, które przebywają w Opocznie powinny zapoznać się z ofertą Poczty Kwiatowej. Serdecznie zapraszamy

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: