Kwiaciarnia Opatów

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Opatów

Poczta Kwiatowa ® - Opatów - W mieście Opatów można także zamówić kwiaty. Te najpiękniejsze okazy otrzymamy w Poczcie Kwiatowej – to najlepsza kwiaciarnia na rynku.

Miasto Opatów jest jednym z najstarszych w regionie, ponieważ prawa miejskie otrzymało w XIII wieku. Miejscowość ma niezwykłe położenie geograficzne – przecina ją rzeka Opatówka. Mieszkańcy Opatowa mogą pochwalić się wieloma zabytkami: kolegiatą św Marcina, barokowym kościołem oo. Bernardynów, dawną synagogą. Przez miejscowość przechodzi także niebieski szlak turystyczny z Gołoszyc do wsi Dwikozy, a także wiele szlaków rowerowych.

W Azji Durian nazywany jest królem owoców m.in. dlatego, że jedną sztuką można nakarmić kilka osób. Jednak nie z tego słynie Durian. Jest on popularny ze względu na swój zapach. Doczekał się m.in. tabliczek w autobusach, taksówkach, a nawet w samolotach. I nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ po chwili zapach stanie się bowiem nie do zniesienia dla współpasażerów. Również w niektórych centrach handlowych i hotelach można spotkać tabliczkę z rysunkiem z przekreślonym Durianem.

Poczta Kwiatowa ® - Opatów - Każda okazja jest dobra do świętowania: urodziny, Walentynki, czy rocznica ślubu. Pokaż, że pamiętasz i zamów kwiaty od Poczty Kwiatowej ®.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: