Kwiaciarnia Olkusz

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Olkusz

Poczta Kwiatowa ® - Olkusz - W każdej kwiaciarni oznaczonej logo Poczty Kwiatowej ® można zamówić bukiet i wysłać do dowolnego miejsca w kraju. Osobom, które chcą przekazać kilka dodatkowych słów, zachęcamy do dołączenia bileciku.

Olkusz to miasto położone w zachodniej części województwa małopolskiego, nad rzeką Babą. Miejscowość jest dobrze rozwinięta pod względem gospodarczym – duży wpływ na taki stan rzeczy mają złoża cynku i ołowiu. Dodatkowo miasto jest bardzo ważnym ośrodkiem handlu i kultury w regionie. Do najważniejszych obiektów zabytkowych w mieście zalicza się: bazylika św. Andrzeja, poliptyk, Muzeum Pożarnictwa, Muzeum Wody.

Gerbery to piękne i wytrzymałe kwiaty, które przyciągają uwagę. W tym wpisie zajmiemy się odmianami tych roślin. Gerbera ze względu na rosnącą popularność jest rośliną, której odmian przybywa z roku na rok. Możemy spotkać Gerberę z kwiatami pełnymi, pojedynczymi. Dużym uznaniem cieszy się grupa odmian karłowych Royal. Osiągają one ok 40 cm wysokości. Na rynku dostępne są m.in. Royal Lemon, Royal White, Royal Champagne, czyli Gerbera o różowym kolorze oraz Royal Orange Scarlet

Poczta Kwiatowa ® - Olkusz - Kwiaty, kosze upominkowe i wiele innych, można znaleźć w naszej ofercie. Sprawdź

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: