Kwiaciarnia Olesno

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Olesno

Poczta Kwiatowa ® - Olesno - W mieście Olesno działa także Poczta Kwiatowa ®, która jest największą siecią w Polsce wysyłającą kwiaty pod wskazany adres. Zapoznaj się z ofertą lidera branży florystycznej.

Olesno zostało założone w XIII wieku, a prawa miejskie uzyskało w 1275 roku. Zabytkami wartymi uwagi są z całą pewnością – kościół odpustowy pw. św. Anny, kościół ewangelicki, kaplica pw. św. Franciszka z Asyżu. Na terenie miasta działa także kilka instytucji kultury, które wywierają wpływ na życie w mieście. Mowa przede wszystkim o Miejskim Domu Kultury, Muzeum im. Jana Nikodema Jaronia.

Wrzos należy do roślin, które dobroczynnie wpływają na zdrowie człowieka. Jednak to także roślina, z której wytwarzany jest miód. Specjał ten jest zdecydowanie ekskluzywny, ze względu na trudność i pracochłonność w pozyskaniu mówi się, że to “król miodów”. Miód wrzosowy jest aromatyczny i posiada naturalny zapach Wrzosu. Miód ten przypomina rubinowo-brunatną galaretkę, którą pozyskuje się od lipca do października. Tak jak Wrzos, miód działa moczopędnie. Jest też idealnym wspomaganiem w czasie przeziębienia,ponieważ zwiększa odporność organizmu i chroni przed rozwojem choroby.

Poczta Kwiatowa ® - Olesno - Wyślij kwiaty, które zachwycą odbiorcę..Spraw nietuzinkową niespodziankę, która zostanie zapamiętaną na długo.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: