Kwiaciarnia Olecko

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Olecko

Poczta Kwiatowa ® - Olecko - Jeśli pragniesz obdarować bliskich bukietem pięknych kwiatów zajrzyj do kwiaciarni oznaczonych logiem Poczty Kwiatowej ®. Współpracujemy z najzdolniejszymi florystami, którzy stworzą bukiety pasujące na każdą okazję.

Olecko położone jest w północno-wschodniej części kraju. Przez miejscowość przepływa rzeka Lega. W przeszłości na tych terenach zbudowano zamek myśliwski, który dał początek istnieniu miasta. Na terenie Olecka można podziwiać wiele zabytków – rynek, pozostałości zamku, kościół wraz z kaplicą czy XIX-wieczną kamienicę. Miasto stanowi bardzo istotny ośrodek kulturalny w regionie.

Zawilce japońskie to kwiaty, które dodają uroku naszym ogrodom. Aby mieć ich jak najwięcej postarajmy się rozmnożyć te rośliny. W tym wpisie podpowiadamy, jak najlepiej wykonać taki zabieg. Najprostszym sposobem jest podział kłączy. Wystarczy odciąć zeszłoroczne odrosty korzeniowe. Wykonujemy tę czynność wiosną, używając do tego sekatora. Innym sposobem, bardziej czasochłonnym jest pobieranie sadzonek. Ważne jest wtedy, aby utrzymywać umiarkowaną wilgotność. Efektów w tym przypadku możemy spodziewać się po ok miesiącu.

Poczta Kwiatowa ® - Olecko - Wybierz kwiaty, dołącz bilecik i złóż zamówienie. A my resztę zrobimy za Ciebie. Spraw radość ukochanym.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: