Kwiaciarnia Nowy Sącz

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Nowy Sącz

Poczty Kwiatowej ® - Nowy Sącz - Przebywając w Nowym Sączu warto skorzystać z naszych usług. Partnerskie kwiaciarnie oferują najpiękniejsze kwiaty w atrakcyjnych cenach. Dostarczają przesyłki w całej Polsce i za granicą.

Nowy Sącz to urokliwe miasto, które leży w województwie małopolskim, w łańcuchu gór Beskidu Sądeckiego. Beskid Sądecki jest atrakcyjnym i zróżnicowanym krajobrazowo miejscem. Jego szatę roślinną, oprócz rozlicznego drzewostanu wzbogaca także 1000 gatunków kwiatowych. Wiele odmian ma także Gerbera, z której większość rośnie w Południowej Afryce i na wyspie Madagaskar. Przodkiem wszystkich jest Gerbera Jamesona. W obrębie tego gatunku wyróżnia się kilka ras i kilkadziesiąt odmian. Rasy, które rozmnażane są z nasion różnią się między sobą budową kwiatostanów m.in. liczbą, jego wielkością, kształtem koszyczków oraz grubością pędów kwiatostanowych. Jedne z najcenniejszych to: Florist i Jongenelen, które mają duże kwiatostany osadzone na długich i grubych pędach.

Zamawiając prezent z Poczty Kwiatowej ® istnieje możliwość załączenia biletu z życzeniami, których treść układa się samemu.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: