Kwiaciarnia Nowy Dwór Mazowiecki

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Nowy Dwór Mazowiecki

Poczta Kwiatowa ® - Nowy Dwór Mazowiecki - Przygotowała także coś dla firm. Zdajemy sobie sprawę, że relacje biznesowe warto wzmacniać eleganckimi upominkami. Dlatego też, zapraszamy do zapoznania się z ofertą dla firm na stronie Poczty Kwiatowej ®.

Nowy Dwór Mazowiecki leży w Kotlinie Warszawskiej. Miasto położone jest na tarasie nadzalewowym pomiędzy Wisłą, Narwią i Wkrą. Nowy Dwór Mazowiecki oprócz Twierdzy Modlin, czy zabytkowego dworca może poszczycić się również licznymi zabytkami przyrody. Do najcenniejszych zaliczamy Topolę Czarną, Topolę Białą przy cmentarzu fortecznym oraz liczne Dęby szypułkowe.

W tym wpisie opiszemy Różę bezkolcową, bo jak się okazuje jest jednak “róża bez kolców”. Zdarzają się one prawie w każdym rodzaju m.in. wśród pnących, jak i rabatowych. Występują w różnych kolorach, kształtach i rozmiarach. Przedstawicielką takich odmian jest Margo Koster, która zakwalifikowana została do Róż miniaturowych. Ma niewielkie półpełne kwiaty w kolorze zbliżonym do koralowego. Inną reprezentantką jest Róża angielska Heritage. Kwiaty mają kolor bladoróżowy, zapach dość silny. Przypomina staromodne Róże z dawnych lat.

Poczta Kwiatowa ® - Nowy Dwór Mazowiecki - Największa sieć kwiaciarni Poczta Kwiatowa ®, dzięki doświadczeniu w tworzeniu wyjątkowych prezentów: pomoże odzyskać dawnego klienta lub podziękować za udaną współpracę.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: