Kwiaciarnia Nowogard

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Nowogard

Poczta Kwiatowa ® - Nowogard - Poszukaj inspiracji wśród kompozycji stworzonych przez najlepszych florystów, którzy współpracują z Pocztą Kwiatową ®. Staranność, świeżość kwiatów i solidna dostawa to nasze priorytety.

Nowogard – miasto położone nad Jeziorem Nowogardzkim, które jest największą atrakcją dla turystów. Na miłośników natury czeka założony w 1994 r. Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy "Sarni Las". który położony jest w zachodniej części miasta. W Nowogardzie można zwiedzić Ratusz, obejrzeć zabytkowe mury i Zamek Ebersteinów.

Trwałość, duża gama kolorów i rustykalny styl, to najbardziej charakterystyczne cechy Rośliny zwanej Zatrwianem. Pochodzą z okolic Morza Śródziemnego i często nazywane są także Limonium. Rośliny te występują jako jednoroczne i dwuletnie byliny. Ich kolorowe kwiaty zdobią nasze ogrody od czerwca do późnej jesieni.Zatrwian to popularna roślina, którą chętnie dodajemy do bukietów. Nasycone kolory to akcent, który doskonale oddaje bowiem beztroski nastrój charakterystyczny dla wakacyjnych miesięcy.

Poczta Kwiatowa ® - Nowogard - Uczcij ważną dla Was okazję, wysyłając wyjątkowy bukiet i dołącz sekretny i romantyczny liścik.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: