Kwiaciarnia Nowa Sól

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Nowa Sól

Poczta Kwiatowa ® - Nowa Sól - To wysyłka kwiatów pod wskazany adres na terenie miasta, kraju, a nawet świata. Istnieje możliwość zamówienia kwiatów online, telefonicznie i osobiście. Wtedy wystarczy odwiedzić jedną z kwiaciarni oznaczonych logo Poczty Kwiatowej ®, wybrać kompozycję kwiatową z katalogu i wskazać adres odbiorcy.

Nowa Sól znajduje się w południowej części województwa lubuskiego, na lewym brzegu Odry. W mieście znajduje się wiele atrakcji, jednak największą jest Park Krasnali, utworzony na cześć krasnali ogrodowych.

Krasnale kojarzą się z naszymi zachodnimi sąsiadami, a z czym kojarzą się Goździki? Większości osób z kultowym kwiatem czasów PRLu. Goździki zdominowały polskie kwiaciarnie po wprowadzeniu do kalendarza Dnia Kobiet, obdarowywano nimi żony, siostry i matki. Stanowiły również niezbędną dekorację corocznych pochodów z okazji Święta Pracy. Od momentu pojawienia się na naszym rynku Róż i Tulipanów, które przybyły z zachodu, niestety Goździki powoli zaczęły wychodzić z mody.

Poczta Kwiatowa ® - Nowa Sól - Współczesny rynek oferuje ogromną różnorodność kwiatów. Nasza firma wychodzi naprzeciw potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: