Kwiaciarnia Niepołomice

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Niepołomice

Poczta Kwiatowa ® - Niepołomice - Należy do największej sieci zajmującej się wysyłką kwiatów na terenie Polski. Z kolei sieć Poczta Kwiatowa ® jest krajowym liderem branży florystycznej.

Niepołomice - miasto w powiecie wielickim, położone na skraju Puszczy Niepołomickiej, nad Wisłą. O mieście pisali w swych kronikach Długosz, Bielski i Paprocki. Najważniejszą atrakcją turystyczną miasta jest XIV-wieczny zamek królewski, który został zbudowany przez Kazimierza Wielkiego.

Prawie każdy ma w domu rośliny, które nie tylko ozdabiają nasze wnętrza, ale mogą także oczyszczać powietrze i pochłaniać szkodliwe substancje ze środowiska. Jedną z takich roślin jest Areka. Palma nawilża powietrze w domu, a także pomaga pozbyć się benzenu, tlenku węgla, ksylenu i formaldehydu. Roślina ta jednym zdaniem, zamienia zawarty w powietrzu dwutlenek węgla na tlen w ciągu dnia. Areka należy do grupy roślin,. które produkują zdecydowanie więcej tlenu. Pamiętajmy, jeśli chcemy usprawnić proces fotosyntezy liście Areki zraszajmy raz w tygodniu.

Poczta Kwiatowa ® - Niepołomice - Zamów kwiaty w jednej z naszych partnerskich kwiaciarni oznaczonych logiem Poczta Kwiatowa ® w Ciechanowie i przekonaj się, jak wyglądają małe arcydzieła.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: