Kwiaciarnia Morąg

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Morąg

Poczta Kwiatowa ® - Morąg - Każde zamówienie jest dla nas bardzo ważne. Traktujemy je z ze starannością i dbałością o każdy detal. Dzięki temu Poczta Kwiatowa ® może zagwarantować satysfakcję i zadowolenie odbiorcy.

Morąg położony jest w północno-wschodniej Polsce. Pierwsze wzmianki na temat miejscowości pochodzą już z XIII wieku. Wtedy to właśnie Krzyżacy wznieśli na tych terenach strażnicę z drewna. Morąg bardzo wcześnie uzyskał prawa miejskie bo w 1327 roku, dlatego też może pochwalić się bogatą historią. W mieście można podziwiać interesujący gotycki ratusz, pałac Dohnów, pozostałości krzyżackiego zamku.

Wanilia to roślina, która należy do rodziny storczykowatych. A skąd dokładnie pochodzi? Jako pierwsi tego smakołyku zapróbowali Indianie, zamieszkujący tereny Meksyku. Potem Wanilię poznali Aztekowie, u których popularnym napojem był tzw. xocolatl. Napój ten przyrządzano z kakao. dlatego podobno przypominał dzisiejszą pitną czekoladę z syropem waniliowym. Europejczycy Wanilię poznali dzięki Hiszpanom, którzy zostali poczęstowani właśnie xocolatl.

Poczta Kwiatowa ® - Morąg - Dla nas odległość nie ma znaczenia. Najważniejsi są ludzie i uczucie ich łączące.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: