Kwiaciarnia Międzyzdroje

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Międzyzdroje

Poczta Kwiatowa ® - Międzyzdroje - Kwiaciarnie w Międzyzdrojach mają zdecydowanie więcej pracy w sezonie wakacyjnym, ponieważ wtedy muszą dostarczać kwiaty nie tylko 5,5 tysiącom swoich mieszkańców, a ale także turystom, którzy bardzo licznie tu przybywają. Zajrzyj do kwiaciarni oznaczonych logiem Poczta Kwiatowa ®.

Międzyzdroje to wyjątkowe miasto, raj dla turystów. Atrakcją miasta są przede wszystkim dwa nadmorskie kąpieliska. Znajdziemy tu Promenadę Gwiazd, gabinet figur woskowych, molo o długości 395 metrów, które jest jednocześnie przystanią morską oraz obiekty Wolińskiego Parku Narodowego, gdzie znajdują się Muzeum Przyrodnicze z żywymi bielikami, a także Zagroda Pokazowa Żubrów. Co roku odbywa się tu Europejski Festiwal Gwiazd.

Zatrwian to uroczy kwiat, który w dotyku przypomina bibułkę. Ich intensywne kolory są lubiane przez florystów. Rośliny te pokochali także ogrodnicy amatorzy. W ogrodach podkreślają sielskość i naturalność. Żółty to kolor symbolizujący słońce i ciepło. Z tego względu warto, aby żółty Zatrwian zagościł w naszych kompozycjach i rabatach. Roślina ta jest niezwykle trwała, świetnie wygląda także jako element suchych bukietów. Zatrwian nie zmienia koloru kielichów w czasie suszenia, więc może być ozdobą przez cały rok.

Poczta Kwiatowa ® - Międzyzdroje - Imieniny, urodziny, ślub lub po prostu zwykły dzień. Zamów kwiaty i zrób niespodziankę, która podbije serca Twoim bliskim.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: