Kwiaciarnia Łuków

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Łuków

Poczta Kwiatowa ® - Łuków - Piękny bukiet dostarczony pod dowolny adres w Polsce zachwyci odbiorcę w progu drzwi lub w miejscu pracy. Poczta Kwiatowa ® gwarantuje jednakową cenę wybranego produktu niezależnie od miejsca dostawy.

Łuków to malownicza miejscowość, która stanowi naturalną bramę na wschód. Położony jest na styku Mazowsza, Podlasia i Lubelszczyzny. Przez miasto przepływa Krzna Południowa.

Rodzina Irysów posiada wiele odmian, które można sklasyfikować na Irysy cebulowe i kłączowe. Te pierwsze wyrastają z cebulki. Cechą charakterystyczną tych roślin są czterokanciaste liście. Zakwitają pod koniec marca. Ze względu na nasz klimat najlepiej uprawiać w ogrodzie Irysa żyłkowanego i jego mieszańce. Irysy kłączowe mają mięsiste podziemne kłącza. Rośliny te rosną w grupach, a ich liście charakteryzują się ostrymi zakończeniami. Najbardziej znane są Irysy bródkowe.

Poczta Kwiatowa ® - Łuków - Najszybsza dostawa kwiatów bez ukrytych kosztów. Wysoki standard usług bez względu na miejsce dostarczenia kwiatów.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: