Kwiaciarnia Luboń

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Luboń

Poczta Kwiatowa ® - Luboń - Nasi klienci są dla nas najważniejsi! Poczta Kwiatowa ® na bieżąco dba o satysfakcję i zadowolenie wszystkich klientów.

Luboń leży nad rzeką Wartą. Miasto prawa miejskie uzyskało w 1954 roku. Na jej terenie można podziwiać wiele interesujących obiektów: pomnik siewcy, kościół św. Jana Bosko, architekturę przemysłową, która pochodzi z XX wieku. Miasto jest bardzo dobrze rozwinięte pod względem gospodarczym. Znajduje się tu dużo przedsiębiorstw z branży chemicznej.

Chaber przeżywa swoje odrodzenie. Doceniany i sadzony w ogrodach, jako element naturalistycznej rabaty, ale i roślinę na kwiat cięty. W tym wpisie skupimy się, jak rozmnażać Chabry. Nasiona Chabra bławatka można samodzielnie zbierać z kwitnących roślin. Mamy do wyboru dwa terminy sadzenia. Jeśli chcemy, aby rośliny zakwitły latem, posadźmy je między kwietniem, a majem. Natomiast jeśli wolimy cieszyć się Chabrami później, posadźmy je jesienią. Chabry dwuletnie można rozmnażać za pomocą podziału dorosłej rośliny lub uzyskanych z niej sadzonek korzeniowych. W tym wypadku, najlepsza porą jest sierpień.

Poczta Kwiatowa ® - Luboń - Kwiaty w atrakcyjnych cenach, z dostawą do domu. Satysfakcja i jakość idą u nas w parze.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: