Kwiaciarnia Lubliniec

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Lubliniec

Poczta Kwiatowa ® - Lubliniec - Co podarować ukochanej Mamie, najlepszej przyjaciółce, czy koleżance, której chcemy pogratulować? Piękne bukiety stworzone przez florystów współpracujących z Pocztą Kwiatową ®.

Lubliniec to miasto położone nad rzekami Lublinicą oraz Małą Panwią, na Równinie Opolskiej. To ośrodek przemysłu chemicznego - produkuje się tu wykładziny PCV i włókniny, włókienniczego, obuwniczego, lekkiego, drzewnego. Odbywa się tu wiele ciekawych imprez kulturalnych, są to Dni Lublińca, Maraton Komandosa, Ogólnopolski Festiwal Tańca Disco i Dance Show oraz Regionalny konkurs recytatorski.

Piękna Hortensja liczy ok 75 gatunków. Większość z nich pochodzi z Azji, ale możemy i znaleźć przybysze z Ameryki Północnej i Południowej. To właśnie stamtąd pochodzi Hortensja Dębolistna, która jest jeszcze mało popularna w Polsce. Roślina ta oprócz kwiatów, ma wyjątkowo ozdobne liście, które jak sama nazwa wskazuje przypominają liście dębu. Ich ciemnozielony kolor i duże rozmiary robią wrażenie. Hortensja ta tworzy kępy, które znacząco rozrastają się na boki. Hortensja Dębolistna lubi miejsca osłonięte od wiatru i półcieniste.

Poczta Kwiatowa ® - Lubliniec - Kwiaty, czekoladki, czy owoce w czekoladzie. Takie prezenty tylko w Poczcie Kwiatowej ®.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: