Kwiaciarnia Lublin

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Lublin

Poczta Kwiatowa ® – Lublin: kwiatowi eksperci. Taki tytuł możemy śmiało nadać utalentowanym florystom z kwiaciarni z Lublina, którzy działają w ramach Poczty Kwiatowej ®, największej sieci doręczającej kwiaty w Polsce.

Lublin to stolica województwa Lubelskiego. To region pełen urokliwych miejsc, ciekawej architektury oraz jedno z czterech miast w Polsce, gdzie jeżdżą trolejbusy. Lublin położony jest na Wyżynie Lubelskiej nad Bystrzycą. W tych rejonach Polski dziko rosną Irysy Syberyjskie, gdzie znajdują się pod ochroną. Odmiany ogrodowe tego kwiatu są jednak łatwo dostępne i proste w uprawie, dlatego w tym wpisie przybliżymy "sylwetkę" Irysów Syberyjskich. Mają one wyjątkowy szafirowo – ciemnoniebieski odcień, ale można spotkać je także w kolorze białym i fioletowym. Irysy Syberyjskie wyróżniają się wysokim pokrojem i podłużnymi trawiastymi liśćmi, które zebrane są w kępy. Kwiaty te rosną w zwartych grupach, tworząc urocze łany.

Odwiedź kwiaciarnię w Lublinie oznaczoną naszym słynnym logo, wybierz jeden z bukietów zaprojektowanych przez największe autorytety w branży kwiatowej, załącz piękne życzenia, które zamieścimy na bilecie i spraw bliskim niespodziankę. Poczta Kwiatowa ® – Lublin gwarantuje: doręczymy więcej niż kwiaty. Doręczymy udany dzień.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: