Kwiaciarnia Lubań

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Lubań

Poczta Kwiatowa ® - Lubań - Zamów kwiaty pod wskazany adres do każdego miejsca w Polsce i wielu na świecie. Zaskocz bliskich sprawiając niespodziankę bez względu na odległość.

Lubań to miasto położone na Pogórzu Izerskim, nad rzeką Kwisą. Miasto otrzymało prawa miejskie wg prawa niemieckiego (magdeburskiego). Zabytkami w mieście są: neogotycki kościół parafialny pod wezwaniem Trójcy Świętej z lat 1857-1861, obszar starego miasta, dawny kościół ewangelicki pod wezwaniem Świętego Krzyża, park miejski znajdujący się na ulicy Kombatantów z początku XIX wieku, mury miejskie z 1318 roku,

Drzewo chlebowe należy do rodziny Morwowatych. Jest wiecznie zielonym drzewem pochodzącym z Indii a rosnącym w tropikalnych częściach Afryki oraz Azji. Drzewo chlebowe dorasta nawet do 20m. Jego rozłożysta korona złożona jest z ogromnych liści. Drzewo kwitnie trzy lub cztery razy do roku, a dojrzewanie jego owoców trwa dwa miesiące. Ze względu na piękną barwę drewno chlebowca często wykorzystywane jest w przemyśle meblarskim, a także w rzeźbiarstwie.

Poczta Kwiatowa ® - Lubań - Kwiaciarnie w Lubaniu dostarczają kwiaty do ponad 22 tysięcy mieszkańców miasta. Są one piękne i idealnie skomponowane.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: