Kwiaciarnia Łowicz

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Łowicz

Poczta Kwiatowa ® - Łowicz - Nasze kwiaciarnie przygotowują piękne, świeże bukiety na każdą okazję. Poczta Kwiatowa ® dostarcza emocje bliskim osobom w kraju i zagranicą.

Łowicz został założony w XII wieku, a prawa miejskie otrzymało pod koniec XIII wieku. Dzięki temu może pochwalić się bardzo cennymi zabytkami, które przetrwały nawet okres wojen światowych. Przebywając w Łowiczu warto zwrócić uwagę na: bazylikę katedralną, kościół pijarów w stylu barokowym, ratusz, kościół św. Ducha, Stary Rynek. Warto wspomnieć, że miasto jest bardzo rozpoznawalne, nie tylko w Polsce, ale na całym świecie, ze względu na swoje bogate tradycje folklorystyczne – szczególnie znane są stroje ludowe i rękodzieła.

Lilie, kwiaty znane i hodowane od najdawniejszych czasów są ozdobą w naszych ogrodach i wnętrzach. Ten wpis dedykujemy tematowi o przedłużaniu żywotności tych niezwykłych kwiatów. Jeśli Lilie mamy w swoim ogrodzie i planujemy przenieść je do domu, pamiętajmy aby poprzedniego dnia (noc przed ścięciem) obficie podlać roślinę. Zmagazynowana woda pomoże Lili utrzymać lepszą kondycję. Zanim włożymy kwiaty do wazonu, lekko przytnijmy pędy. Ważna jest także, aby usunąć liście do wysokości zanurzenia w wodzie. Lilie najlepiej będą czuły się, kiedy temperatura wody będzie w okolicach 30 stopni C.

Poczta Kwiatowa ® - Łowicz - Idealna niespodzianka to atmosfera, absolutne zaskoczenie i oczywiście kwiaty z naszej kwiaciarni.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: