Kwiaciarnia Łomża

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Łomża

Poczta Kwiatowa ® - Łomża - Zamów kwiaty przez telefon, online bądź w kwiaciarni oznaczonej logo Poczty Kwiatowej ®. Przekonaj się, ile pozytywnych emocji potrafią wywołać wyjątkowe, świeże kwiaty.

Łomża leży nad Narwią i stanowi część Zielonych Płuc Polski. Okolice miasta są uroczym regionem ze względu na nieskazitelną przyrodę i wyjątkowe walory krajobrazowe. W pobliżu miasta znajduje się m.in. Łomżyński Park Krajobrazowy Doliny Narwi i rezerwat przyrody „Rycerski Kierz” .

Łomża to niezwykłe krajobrazy, które zatykają dech, podobne uczucia wywołują pola Tulipanów. Rośliny te sadzimy od sierpnia do października. Cebule Tulipanów lokuje się w ziemi na głębokości ok 15 cm. Trzeba zwracać uwagę, by zawiązki pędów skierowane były ku górze. Uprawiając te rośliny należy pamiętać także, że nie lubią one zbytniej wilgoci Dlatego gleby gliniaste dobrze jest wymieszać z torfem lub rozdrobnioną korą.

Poczta Kwiatowa ® - Łomża - Jeśli chcesz sprawić niespodziankę wyślij bukiet do dowolnego miejsca w Polsce i zaskocz swoich najbliższych.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: