Kwiaciarnia Łomianki

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Łomianki

Poczta Kwiatowa ® - Łomianki - Jeśli pragniesz celebrować ważne dla Was święto lub wysłać kwiaty bez okazji - zapoznaj się z ofertą Poczty Kwiatowej ® i wybierz najpiękniejsze kwiaty! Spraw wyjątkową niespodziankę.

Łomianki dzięki swojemu położeniu w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego i w starorzeczu Wisły, odznacza się wyjątkowymi walorami przyrodniczymi. Krajobraz składa się z szeregu jeziorek połączonych naturalnym ciekiem wodnym, biegnących wśród łąk i pól.

Aby Róże były ozdobą ogrodu, powinniśmy je pielęgnować przez cały sezon. Do takich zabiegów należy ich cięcie. Jak prawidłowo to robić? Już wyjaśniamy. Róże najlepiej ciąć na początku sezonu. Odmiany parkowe i pnące przycinamy po kwietniu. Rośliny te najlepiej ściąć ukośnie. W zależności od odmiany dostosowuje się wysokość skracania. Róże często atakowane są przez choroby grzybowe. Dlatego przystępując do takiego zabiegu, pamiętajmy o odkażeniu sekatora. Z kolei rany po cięciu dobrze jest zabezpieczyć środkiem przeciwgrzybowym.

Poczta Kwiatowa ® - Łomianki - To oryginalny pomysł na prezent niezależnie od okazji.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: